Witamy w Chacie Miłkowskiej

Od razu powiedzmy sobie szczerze, że to miejsce w Puszczy Noteckiej ma ogromne serce dla dzieci i próżno szukać tutaj błogiej ciszy. Dominują odgłosy radosnej zabawy, a każdego dnia sporo się dzieje, bo zapraszamy Gości do pracy w gospodarstwie: karmienia zwierząt, szukania jajek, dojenia kóz, sprzątania wybiegów i pielęgnowania zwierząt. W nagrodę naszych pomocników zabieramy na wycieczkę meleksem, przejażdżkę na koniu i spacer z kozami.

Karmimy po domowemu, podając śniadania, obiady i kolacje w babcinym stylu.

Ze względu na bezpieczeństwo odwiedzających nas dzieci i spokój naszego zwierzyńca nie zabierajcie do nas swoich czworonożnych przyjaciół.

Zapraszamy!

Spędzamy czas w kameralnym gronie, w prawdziwym gospodarstwie.

Opinie naszych Gości

Tamara

Jeśli ktoś ma małe dzieci i zastanawia się czy to będzie odpowiednie miejsce na wypoczynek to może przestać się zastanawiać :) jest cudnie! Domowo, wesoło, bezpiecznie, smacznie a czas wypełniony jest samymi atrakcjami :) Dzieci nie chciały wyjechać — ja z resztą też.

Agnieszka

Jak ktoś chce schudnąć, to się nie da, posiłki bardzo smaczne i duże.

Ewelina

Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Wszystko super! Dobre domowe jedzenie i super plan dnia :) Jestem bardzo zadowolona z pobytu.

Gabriela

Cudowne miejsce! Pracownicy mili, kontaktowi, świetne podejście do dzieci!

Małgorzata

Najlepsze miejsce na wypoczynek z dziećmi! Chata Miłkowska to prawdziwa perełka – cisza, spokój i bliskość natury. Dzieci były zachwycone możliwością karmienia kózek i opieki nad zwierzakami. Wszystko odbywa się w spokojnej, rodzinnej atmosferze, z dala od zgiełku. Idealne miejsce, żeby na chwilę zwolnić tempo i nacieszyć się prostymi przyjemnościami.

Tomasz

Świetna opcja dla miłośników natury jak i tych szukających odpoczynku od zgiełku miasta. Ciężko znaleźć jakikolwiek mankament. Byliśmy zachwyceni każdym detalem — Chatą samą w sobie oraz personelem, "udostępnioną" przyrodą i serwowanymi posiłkami. Cóż dodać, wrócimy tu. P.S. Duży plus za plan dnia.

Babetka

Bajeczne miejsce! Z sercem i pasją na dłoni. Jedzenie wyśmienite! Nigdzie nie jadłam lepszych posiłków! Na pewno tutaj wrócę! Polecam w 100%!

Henryka

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Dużo zwierzątek, przemiła obsługa. Dzieci są przeszczęśliwe.

Ewelina

Cudowne miejsce, które tworzą wspaniali gospodarze — pasja, autentyczność, radość i podejście do dzieciaków na medal. Cudowny zespół, pyszne jedzenie i mnóstwo ukochanych zwierzaków.

Magdalena

Najlepsze miejsce na wyjazd z dziećmi. Wracamy co roku.

Weronika

Najlepsze miejsce na wypoczynek z dziećmi. Cudowna, rodzinna atmosfera i przepyszne jedzenie!

Klaudia

Byliśmy drugi raz i na pewno nie ostatni. Jak się tam pojedzie, to nie ma już odwrotu. Miłość od pierwszego pobytu. Dziękujemy.